Jak zmienia się ustawienia w najbardziej popularnych wyszukiwarkach:

Google Chrome

Internet Explorer 6.0 i 7.0

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia >

Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.

Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.

Safari

informacja na podstawie serwisu mac.gov.pl