OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII Niedziela Zwykła 23.II.2014r.

1. Cieszymy się z wypoczywających. Życzę dobrego wypoczynku. Serdecznie zapraszam, w dzień powszedni do kościoła.

2. Dziś w naszym kościele 40 – godzinne nabożeństwo adoracja od godz. 11.00 do 15.00 w kościele. Proszę o poprowadzenie adoracji Grupę Dzieci Misyjnych z naszej parafii ( od 11.00 – 12.30); OAZĘ ( od 12.30 – 14.00); Porębiański Ród ( od 14.00 – 15.00), w następną niedzielę poprowadzą adoracje grupy: Róża Męska, Chór Gloria Dei; Kapłani naszej parafii. Zapraszamy.

3. Rekolekcje w naszej parafii w tym roku będą od IV niedzieli Wielkiego Postu, poprowadzi je O. Piotr Odój Franciszkanin duszpasterz, rekolekcjonista pochodzący Rzeszowa wyświęcony 2012, przywiezie ze sobą pierwszą kopię Całunu Turyńskiego z Turynu i poprowadzi Rekolekcje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla nas wszystkich na podstawie Całunu Turyńskiego, którego będzie można adorować od soboty wieczorem 29.03 do środy 02.04.2014. Wszystkich już dziś serdecznie zapraszam.

4. Gorzkie Żale będą w tym roku o godz. 14.00, a po nabożeństwie będzie wieczorna Msza święta. Kazania Pasyjne będzie w tym roku głosił Ks. dk. Tomasz Nowak ( będzie głosił w Porębie Wielkiej, Niedźwiedziu i Koninie), Zapraszamy.

5. Na końcu nadchodzącego tygodnia przypada pierwsza sobota miesiąca, kiedy goręcej zwracamy się do Matki Najświętszej i powierzamy Jej matczynej opiece nasze codzienne troski. Msza święta odprawiona zostanie rano o godz. 7.00 z powodu ślubu , który będzie udzielany w innej parafii w Ludźmierzu.

6. Zapraszamy do udziału w spotkaniach:

• w poniedziałek o godz. 16.30 –ministranci;
  • w poniedziałek godz. 17.15 – lektorzy;
  • w piątek o godz. 17.30 – OAZA;
  • w piątek o godz. 16.00 – Grupa Misyjna Dziewczynek z naszej parafii;
  • w piątek o godz. 18.00 Ród Porębiański;
  • w sobotę o godz. 18.00 – Chór Gloria Dei;

7. Zapraszamy do kościoła na Msze św. , a później na spotkanie młodzież klas I Gimnazjum we wtorek o godz. 17.00; klasy II Gimnazjum w środę – o godz. 17.00; a klasy III Gimnazjum w piątek o godz. 17.00; Spotkania są obowiązkowe.

8. Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych im. Św. Brata Alberta przy Parafii św. Sebastiana w Niedźwiedziu poprowadzi kwestę po Mszy św. o godzinie 10.00 dnia 2 marca 2014. Będzie to kwesta na rzecz osób niepełnosprawnych z naszej gminy i z naszej wspólnoty Parafialnej Bóg zapłać za wsparcie i pomoc.

9. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła Rodzinom: Gniecka Wiktoria; Sobczak Józefa; Sobczak Angelika; Dobosz Maria; Gniecka Elżbieta; Gniecka Teresa; Węglarz Jan; Wieczorek Jadwiga; Podoba Kazimierz; Skowronek Joanna; Gniecka Justyna i za złożoną ofiarę 100 zł. na Kościół. Zapraszam do sprzątania w nadchodzącym tygodniu rodziny: Osiedle Morgi, Kaciki. Proszę o posprzątanie kościoła w poniedziałek i w sobotę od godziny 09.00.

10. Zapraszam do kupna gazet , które można dostać u ministrantów przy wejściu do kościoła.

40 GODZINNE NABOŻEŃSTWO
NIEDZIELA: 02. III.2014;

OD 11.00 – 15.00

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

godzina

Prowadzący adorację

Osiedla zaproszone

11.00 –12.30

RÓŻA MĘSKA

Porębscy, Dwór, Kaciki, Morgi, Nowa Wieś, Białonie, Chlipały, Misiury, Kaczory, Jopki, Bastówka, Kurki, Halamy, Gwałty, Stróże, Kopajdy, U Zochra.

12.30 –14.00

CHÓR GLORIA DEI

Kaczorówka, Kozyry, Malarze, Nowina, Ostra, Borek

Mościska, Rusnaki, Starmachy, Tramy, Hucisko, Filipy, Brzyzek,  Chyby, Zagronie, Mrauty, Gąsiory, Słoniany;

14.00 –15.00

KSIĘŻA Z PRAFII

Bastówka, Kurki, Halamy, Gwałty, Stróże, Kopajdy, U Zochra Buchole Cichorze, Liberdy, Zapały, Szkoła, Przedszkole,

ŚRODA 5 MARCA 2014 - ŚRODA POPIELCOWA – OBOWIĄZUJE POST ŚCISŁY