W CZWARTEK KOŚCIÓŁ OBCHODZI UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ. Z wdzięcznością za obecność Chrystusa pod postaciami chleba i wina wyruszymy w tradycyjnej procesji eucharystycznej ulicami naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w procesję wszystkich parafian oraz grupy duszpasterskie. Centralna uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 10.00, po której wyruszy procesja.

Msze Święte w Boże Ciało o godzinie 08.00; 10.00; 17.00;

O przygotowanie tradycyjnych ołtarzy na procesję prosimy następujące rodziny z osiedli:

• Ołtarz pierwszy - przy domu p. Domańskich ––o pomoc proszę z osiedli: Tramy, Stróże, Za Gronie;
  • Ołtarz drugi – przy domu p. Tramów ––osiedle Rusnaki, Mościska Nowe Domy , Mościska i proszę młodzież z Oazy.
  • Ołtarz trzeci – przy domu p. Zapałów –– z osiedli: Gwałty, Misiura, Białonie;
  • Ołtarz czwarty – przy domu p. Burnusów – osiedla: Całe osiedle Porębscy;

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Witamy w internetowym informatorze Parafii Matki Bożej Fatimskiej w Porębie Wielkiej. Mamy nadzieję, że zamieszczone informacje na otwartej stronie, będą dla Miłych Czytelników zasobem wiedzy o naszej Wspólnocie: dniu dzisiejszym, misji religijnej, a także zachętą do włączenia się w religijny nurt tutejszej Katolickiej Wspólnoty.