Poniedziałek, 12 Sierpień 2019 20:02

Cała Wspólnota Parafialna Matki Bożej Fatimskiej w Porębie Wielkiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich Gości i Turystów i całą wspólnotę wiernych z Parafii na „Dożynki Parafialne Poręba Wielka 2019 dnia 18.08 2019  ( tj. niedziela ) na godzinę 10.00 .”

Pragniemy dobremu Bogu podziękować za wszelką opiekę nad naszą wioska, Parafią, rodzinami, oraz za dar chleba i wszelkich pokarmów, których dzięki Bogu nam wszystkim nie brakuje.

Będziemy również podczas Mszy Świętej DOŻYNKOWEJ modlić się i prosić o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Fatimskiej naszej kochanej Matki i Pani Gorczańskiej dla wszystkich o pomyślność w dalszym naszym życiu.

Zaprasza ks. Proboszcz z Całą Wspólnotą Parafialną; 
Najnowsze

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Fatimskiej w Porębie Wielkiej - Koninkach  tel. 18 33 17 210   www.parafiakoninki.pl    mapa witryny   projekt i wykonanie M.S.