KSD przeciwko promocji satanizmu w TVP
Piątek, 02 Wrzesień 2011 14:58

"Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy protestuje wobec zaangażowania telewizji publicznej w promowanie satanizmu.

Udział Adama „Nergala” Darskiego - zdeklarowanego satanisty i wroga chrześcijańskich wartości - w programie „The Voice of Poland”, który będzie miał emisję w TVP2 jesienią tego roku, stoi w sprzeczności z „Misją Telewizji Polskiej jako nadawcy publicznego”. Przede wszystkim z tymi zapisami uchwały Zarządu TVP z roku 1994 pt. „Misja Telewizji Publicznej jako nadawcy publicznego”, które odwołują się do wartości chrześcijańskich i narodowych."

Z pełną treścią oświadrczdenia Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarz można zapoznać się na stronie KSD

Każda chętna  osoba może poprzeć protest stowarzyszenia dziennikarzy pod adresem:

Najnowsze